KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 7808008
nr 780 8008
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Tusch, Roger Risberg (1956-2011), figur, signerad R R, 40x28 cm
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
850 kr
måndag 24 september 2012
kl 17:23:37
23/9 21:08:23
800 kr
24/9 16:03:26
24 sep
Roger Risberg
Specialauktion med bildkonstnären Roger Risberg.
Läs mer om Roger Risberg
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg